Біда не приходить одна. Вихід існує, а також безпечна альтернатива. | Николаев-Аэро

Україна, Миколаїв
050 399 82 88
050 393 18 75
info@nik-aero.com.ua

Біда не приходить одна. Вихід існує, а також безпечна альтернатива.

Posted | 0 comments

    Цього року в українських річках зафіксовано найнижчий рівень води за останні майже 100 років. Крім того, через теплу зиму і відсутність холодних паводкових вод з льодом, річки екологічно не очистилися весною. Більшість малих річок вкрай обміліють, або взагалі пересохнуть. Різко порушується водний баланс, до того ж не на один лише рік. Це створить проблеми з водопостачанням у містах, також у селах через низький рівень води в колодязях.

Що робити? Повернутися до природи обличчям. Встановлювати раціональні само/обмеження на використання води в побуті; жорсткіший контроль за використанням води в промисловості й АПК; жорстко карати (аж до закриття, поки не виправлять ситуацію) власників підприємств, які зливають у річки брудні промислові води; не допускати підпалів на полях і в лісах у жаркий літній період; перевірити/оновити систему водопроводів. Це тактично.

Стратегічно – переходити на більш ощадливі/безвідходні технології виробництва, із замкнутим циклом використання води; встановлювати лічильники (де їх немає), постійно моніторити і, в разі потреби, регулювати водний баланс.

Ми пропонуєм альтернативний вихід з даного положення, що допоможе заощадити Ваші кошти, зберегти навколишнє середовище, надґрунтові безпілотні обприскувачі – нове покоління сьогодення.

Детальніше за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=VnYbcSlSQF8

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>