На полях масово гине ріпак через ураження прихованохоботником. | Николаев-Аэро

Україна, Миколаїв
050 399 82 88
050 393 18 75
info@nik-aero.com.ua

На полях масово гине ріпак через ураження прихованохоботником.

Posted | 0 comments

Українські фермери повідомляють про загибель ріпаку через масове заселення прихованохоботником. Про це повідомляє Kurkul.com.

  «Треба дивитися уважно всередині стебла і черешках листя. В цьому році дуже сильне заселення прихованохоботником різних видів. Деякі вже прогризають всередині корінь і йдуть в землю. Деякі з листя переходять в стебло», — зазначив директор Дослідної станції ефіроолійних та малопоширених с.-г. культур НААН Сергій Чехов.

  Фермер із Запоріжжя Анатолій Міюц зазначає, що ситуація із загибеллю ріпаку через морози проявилася так виразно, бо рослини були уражені прихованохоботником.

  «Рослини були ним вражені вже перед приморозки. Як результат, саме вони й загинули від морозів. Ще три тижні тому, між приморозками, в тих, рослинах, які гинули, стебла кишіли личинками. Це основна причина загибелі, а не морози», — сказав фермер.

Посилання на джерело: https://tripoli.land/news/na-polyah-masovo-gine-ripak-cherez-urazhennya-prihovanohobotnikom?fbclid=IwAR0LqK4XAzlFOCLzghTQ8712CjC4pUZD0se6YrbUbrTh8JyscsH26jRiM0k#.XrGsqc75gF8.facebook

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>