Скільки вам потрібно літаків? | Николаев-Аэро

Україна, Миколаїв
050 399 82 88
050 393 18 75
info@nik-aero.com.ua

Скільки вам потрібно літаків?

Posted | 0 comments

Масштаби господарського застосування авіаційної техніки є яскравим маркером рівня розвитку економіки країни та якості життя населення. Невипадково в першій п’ятірці країн з найбільшою кількістю повітряних суден малої авіації на душу населення знаходяться США, Канада, Великобританія, Японія і Німеччина.

В Україні на сьогоднішній день мала авіація знаходиться в стані важкої кризи, так як в неї практично закінчилися технічні та кадрові ресурси. У держави, нажаль, відсутня будь-яка програма по її відродженню.

У 2014 році під урожай було засіяно 27,3 млн га землі. Один літак в середньому за день може обробити 800 га, при ідеальних погодних умовах та хорошій організації з боку замовника. Для обробки 27 млн га потрібно 270000 льотних годин, або 33000 льотних днів. Але поля не потрібно обробляти весь час від посіва до збирання врожаю, а тільки в певний період. В середньому необхідність в авіації складає 30 днів на рік. Виходить, щоб задовольнити всіх аграріїв одночасно в певний період мала авіація повинна налічувати 1100 повітряних суден. А скільки їх в наявності насправді? 50?

Чи може сільгоспвиробник бути повністю певен, що авіація не підведе? Що прилетить саме тоді, коли потрібно? Не хочеться відповідати на це питання. Кожен аграрій розуміє, що АХР піднімає урожай на 20-30%. Кількість експлуатованих літаків і діючих екіпажів за останні кілька років не тільки не зростає, але й стрімко зменшується. Середній вік літаків АН-2, що залишилися в Україні ще з радянських часів, більше 40 років. Більше 80% командирів повітряних суден старше 50 років.

Як і будь-яку кризу, кризу в малої авіації слід сприймати як потужний привід переглянути колишні методи управління, розробити нові способи виходу із ситуації.

На наш погляд головне зараз більш тісніша співпраця авіації і аграріїв.

Включаючи авіацію в свої планові обробки ви допомагаєте готувати необхідну кількість повітряних суден та авіаційний персонал, що гарантує своєчасність АХР на полях.

Post a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>